De eerste aflevering van het elfde seizoen van Flikken Maastricht heeft vrijdagavond ruim 1,7 miljoen kijkers getrokken.
Tijdens de Geluksweken maken abonnees en proefabonnees van De Limburger automatisch kans op prachtige prijzen.
Nog bezig met het samenstellen van een Kerstlijstje? Of ben je nog op zoek naar een origineel Kerstkado? Bestel dan nu het nieuwe familiespel Rondje Zuid Limburg in de L1 Shop en kies de variant die past bij jouw gemeente!
Tijdens de Geluksweken maken abonnees en proefabonnees van De Limburger automatisch kans op prachtige prijzen.
De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.
De actie “L1 samen voor de Voedselbank” is een enorm succes geworden! Bijna 200.000 producten zijn er door heel Limburg ingezameld. Ben jij nog niet in de gelegenheid geweest iets bij te dragen? Tot 31 december kun je nog online een voedselpakket doneren. Handig, snel en lekker makkelijk!
De misdaadserie was daarmee het op twee na best bekeken televisieprogramma van de dag.
was het best bekeken programma van de avond, met ruim 2,2 miljoen kijkers. De talentenjacht kon echter wel goed merken dat Flikken Maastricht weer begonnen is: het was de minst bekeken aflevering van het zevende seizoen van The Voice tot nu toe.
Het Achtuurjournaal trok ruim 2,1 miljoen kijkers. Goede Tijden Slechte Tijden (1,6 miljoen), RTL Late Night (1,4 miljoen) en De Wereld Draait Door (1,1 miljoen) maken de top vijf compleet.
Het nieuwe seizoen van Flikken Maastricht begon direct spectaculair. De belofte van hoofdrolspelers Victor Reinier en Angela Schijf dat het seizoen ‘fantastisch en supercool’ zou zijn werd direct al ingelost.
Bron: 1Limburg Nieuws