1Lunch: Elfia-organisator ontkent kindermarteling Cambodja

* A73 afgesloten* Marteling in Cambodja* Kicken wordt politicus

De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.

Veel mensen in Nederland wonen in een huurhuis van een woningbouwvereniging of huren in de vrije sector. Maar hoe de staat van die huizen is, daar weten we weinig van. Wordt er voldoende onderhoud gepleegd? Heeft u een keuken die ondertussen al dertig jaar oud is? Zijn er lekkages in de woning? De NOS en de regionale omroepen willen weten hoe de staat van die huurhuizen is. Daar hebben we uw hulp bij nodig.

Doe mee en vul de enquête in. Het kost u maar een paar minuten.Over enkele weken vertellen we u dan wat Limburgers vinden van de staat van hun huurhuis.

De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.

Maar liefst 1.400 gezinnen in Limburg kunnen niet zelf in hun eerste levensbehoefte voorzien. Dat zijn maar liefst 3.000 personen die afhankelijk zijn van de Voedselbank! Daarom organiseert L1 dit jaar weer de actie ‘L1 samen voor de Voedselbank’. Wil jij ook meedoen maar heb je geen tijd om zelf een inzamelingsactie op te zetten? Doneer dan online jouw voedselpakket! Handig, snel en lekker makkelijk!

In december komt L1 weer in actie om zoveel mogelijk lang houdbare producten in te zamelen voor de zes Voedselbanken in onze provincie. L1 kan dit uiteraard niet alleen, daar hebben we jouw hulp bij nodig! Wat kun je doen? Bedenk samen met jouw collega’s, buurt, vereniging, school of vriendengroep een ludieke inzamelactie en verzamel zoveel mogelijk (langhoudbare) producten van het boodschappenlijstje. Hoe creatiever, hoe beter!

Jij komt toch ook in actie? Samen zijn we sterker, sterk voor de Voedselbank!

Nog bezig met het samenstellen van een Kerstlijstje? Of ben je nog op zoek naar een origineel Kerstkado? Bestel dan nu het nieuwe familiespel Rondje Zuid Limburg in de L1 Shop en kies de variant die past bij jouw gemeente!

Elfia-organisatorfantasyevenement

Een vrachtwagen die door de middenberm knalde, heeft donderdagochtend voor grote problemen op de A73 gezorgd. Een kilometerslange file tijdens de ochtendspits was het gevolg en iets na 09:00 uur ging de weg in zuidelijke richting zelfs helemaal op slot. De hoop is dat de weg rond het middaguur weer open kan.

Dik vijftig jaar geleden werd er voor het laatst een otter in Limburg gezien, toch denken natuurliefhebbers dat het beest wel eens terug kon zijn. In grensdorp Weeze werd onlangs namelijk een dode otter aangetroffen. Om duidelijkheid te krijgen volgt er nu een onderzoek. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Radio-DJ Patrick Kicken uit Stein maakt een voorzichtig eerste stapje als politicus. De voormalig 3FM- en Veronicapresentator staat bij de komende Tweede Kamerverkiezingen als laatste op de lijst van de Ondernemerspartij van oud-PVV’er Hero Brinkman. In het partijprogramma staat onder meer extra geld voor regionale omroepen. En dat komt goed uit voor een DJ zonder zender.

Voor kerst al eten besteld bij Fin Bec? Dan heb je een probleem. De zaak is namelijk failliet nadat de schulden waren opgelopen tot zo’n 120.000 euro. Belangrijkste oorzaak is volgens de curator het veranderde eetpatroon. Snel en makkelijk zijn daarbij de sleutelwoorden en dus wordt er vaker gekozen voor slagerijen en supermarkten.

Bron: 1Limburg Nieuws

Dit artikel delen

Elburg Gezellig op de Veluwe

Elburg is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Elburg. Op deElburggids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deElburggids? Neem dan contact met ons op.