Pomphouders zetten juridische strijd voort

De juridische strijd van pomphouders uit de grensstreek tegen de accijnsverhogingen op diesel en LPG krijgt een vervolg.

Speel mee met hét Formule 1-spel van Dagblad De Limburger en Limburgs Dagblad. Voorspel de Top 10 en maak iedere Grand Prix kans op € 250,- en een gratis tijdschrift van Formule 1.

Doe gratis mee met deze winactie van De Limburger en Keram en wie weet rijd jij deze zomer gratis in een BMW Cabrio! 

Het meest gewilde object van het wielerseizoen: het L1-Wielerpetje. Met klepje omhoog natuurlijk!

Als je van wielrennen houdt, dan moet je dit petje natuurlijk hebben. En ze zijn gratis! We delen ze uit bij koersen dus houd goed in de gaten waar we aanwezig zullen zijn.

Het peloton doorkruist dit jaar eens te meer onze wielerprovincie en L1 is er natuurlijk bij! We zullen live verslag doen van koersen als de Volta Limburg Classic, Amstel Gold Race, Eneco Tour en zijn we ook dagelijks bij de Tour de France. Het is koers!

We verzamelen iedere dag de mooiste weerfoto’s van Limburg. Gemaakt door jou! Léon en Thijs zullen de mooiste kiekjes ook meenemen naar het weerbericht op tv.

Wil jij de verrichtingen van Max Verstappen op de voet volgen? Neem dan nu een héél voordelig jaarabonnement op Dagblad De Limburger. Betaal 12 maanden slechts € 19,95 per maand en ontvang nu ook nog eens een jaarabonnement op Formule 1 Magazine (t.w.v. € 115,30) helemaal gratis!

Stem op jouw favoriete babyfoto. Op 21 april worden de winnaars van de Limburgse gemeentes bekend gemaakt. Zij zullen vervolgens strijden voor de titel: ‘leukste babyfoto van Limburg’.

Speel mee met hét Formule 1-spel van Dagblad De Limburger en Limburgs Dagblad. Voorspel de Top 10 en maak iedere Grand Prix kans op € 250,- en een gratis tijdschrift van Formule 1.

De Stichting Accijnsclaim Pomphouders, waarin diverse brancheorganisaties zijn verenigd, heeft de Staat gedagvaard voor een bodemprocedure.

De tankstationuitbaters eisen dat het opschroeven van de belasting per 1 januari 2014 onrechtmatig wordt verklaard. De maatregel moet teruggedraaid worden of er moet een compensatie voor hun inkomstenverlies komen, vinden ze.

Pomphouders voerden vorig jaar al een kort geding over de hogere accijnzen. Die hebben er volgens hen voor gezorgd dat veel klanten nu naar België en Duitsland doorrijden waar tanken goedkoper is. Hun vordering werd echter afgewezen. Dat de nood nog altijd hoog is, blijkt volgens de branche uit het verlies van bijna zevenhonderd banen bij tankstations in de buurt van de grens.

Je kan nu op jouw favoriete babyfoto stemmen. Op 21 april worden de winnaars van elke gemeente bekend gemaakt. Deze zullen het daarna tegen elkaar opnemen.

Elke ochtend op de hoogte van het meest recente en betrouwbare nieuws uit Limburg. Dat regelen wij voor je.

Bron: 1Limburg Nieuws

Dit artikel delen

Elburg Gezellig op de Veluwe

Elburg is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Elburg. Op deElburggids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deElburggids? Neem dan contact met ons op.