Hoewel de regen anders doet vermoeden, is de zomer nog niet definitief afgelopen. Woensdag moeten we nog even doorbijten, maar daarna laat de zon zich weer zien. Komend weekend wordt het zelfs zomers warm.
De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.
Het meest gewilde object van het wielerseizoen: het L1-Wielerpetje. Met klepje omhoog natuurlijk!
Als je van wielrennen houdt, dan moet je dit petje natuurlijk hebben. En ze zijn gratis! We delen ze uit bij koersen dus houd goed in de gaten waar we aanwezig zullen zijn.
De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.
Deelnemen is erg eenvoudig, vul je e-mailadres in en wie weet lig jij deze vakantie op jouw eigen Fatboy Lamzac.
We gaan geld inzamelen voor Alzheimer Centrum Limburg, dat zich bezighoudt met preventie en met vragen als hoe kun je mantelzorgers ondersteunen en wat kan de samenleving doen voor Alzheimer-patiënten? Verzin zelf een actie of – heel snel te regelen – verkoop vergeet-mij-nietjes. Op 21 september kun je de opbrengst in een grote live tv-show van L1 komen aanbieden.
In de serie Limburg van Boven vliegen we over de mooiste plekjes van onze provincie heen. Iedere aflevering ontdekken we een nieuw plekje gezien vanuit de lucht.
Woensdag moeten we volgens Meteo Limburg nog rekening houden met lange perioden met regen of motregen. De temperatuur blijft steken op zo’n 19 à 20 graden.
Maar in de dagen daarna loopt de temperatuur langzaam op en lukt het de zon steeds beter om de regen te verdrijven. Komend weekend wordt het vrij zonnig en zondag kan het zelfs 27 graden worden.
Wie zaterdag met de auto op reis gaat naar een Europese vakantiebestemming krijgt vrijwel zeker te maken met verstopte wegen. Vooral in Frankrijk en Duitsland wordt het druk, meldt de ANWB. De eerste files worden zaterdagochtend rond 6:00 uur verwacht.
Via je mail op de hoogte van het laatste Limburgse nieuws.
Bron: 1Limburg Nieuws