In Landgraaf is een vrachtwagen vrijdagochtend een deel van de lading verloren.
De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.
De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.
Het vastelaovend seizoen gaat weer beginnen! vastelaovend-website
Ben jij op zoek naar een bijbaan waarmee je in een uurtje per dag al leuk kunt bijverdienen? Word dan krantenbezorger. Minimale leeftijd 15 jaar, ook geschikt voor VUTters en/of AOW-ers.
De traditionele opening van het Vastelaovesseizoen volg je natuurlijk bij L1. Op Radio & TV zijn we er de hele dag bij. En video’s, foto’s en updates vind je op onze Facebookpagina van L11 Alaaf.
Leefde veur Vastelaovend!
enerverende
In december komt L1 weer in actie om zoveel mogelijk lang houdbare producten in te zamelen voor de zes Voedselbanken in onze provincie. L1 kan dit uiteraard niet alleen, daar hebben we jouw hulp bij nodig! Wat kun je doen? Bedenk samen met jouw collega’s, buurt, vereniging, school of vriendengroep een ludieke inzamelactie en verzamel zoveel mogelijk (langhoudbare) producten van het boodschappenlijstje. Hoe creatiever, hoe beter!
Jij komt toch ook in actie? Samen zijn we sterker, sterk voor de Voedselbank!
De vrachtwagen was zwaar beladen met een aantal rioolbuizen.
Een van deze buizen zat blijkbaar niet goed vast, want op de Heerlenseweg rolde het gevaarte van de wagen.
De zware rioolbuis blokkeert momenteel een weghelft. De betonnen gigant wordt later vrijdagochtend terug op de vrachtwagen geladen.
Bron: 1Limburg Nieuws