Het plan van de gemeente Sittard-Geleen om uitkeringsgerechtigden in te zetten bij het onderhoud van de openbare ruimte valt bijzonder slecht bij vakbond FNV.
De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.
In december komt L1 weer in actie om zoveel mogelijk lang houdbare producten in te zamelen voor de zes Voedselbanken in onze provincie. L1 kan dit uiteraard niet alleen, daar hebben we jouw hulp bij nodig! Wat kun je doen? Bedenk samen met jouw collega’s, buurt, vereniging, school of vriendengroep een ludieke inzamelactie en verzamel zoveel mogelijk (langhoudbare) producten van het boodschappenlijstje. Hoe creatiever, hoe beter!
Jij komt toch ook in actie? Samen zijn we sterker, sterk voor de Voedselbank!
Ben jij op zoek naar een bijbaan waarmee je in een uurtje per dag al leuk kunt bijverdienen? Word dan krantenbezorger. Minimale leeftijd 15 jaar, ook geschikt voor VUTters en/of AOW-ers.
De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.
enerverende
Dit kussen vormt zich helemaal naar je hoofd en nek met als resultaat: een diepere slaap een betere bloedcirculatie en minder spier- en gewrichtspijn. Normaal € 89,95, nu voor slechts € 24.95.
De Participatiewet heeft tot gevolg dat in de gemeente Sittard-Geleen betaalde banen worden ingevuld door vrijwilligerswerk of ‘werken zonder loon.’
De pilot Schone Stad is reden voor de brief. Sittard-Geleen wil uitkeringsgerechtigden gaan inzetten bij het onderhoud van de openbare ruimte. Dit als zogenoemde tegenprestatie voor het ontvangen van een uitkering. Maximaal tien mensen doen drie maanden mee aan de proef in de centra van Sittard en Geleen. De pilot loopt een jaar.
Bron: 1Limburg Nieuws