Swingen en genieten geblazen tijdens JekerJazz

Een evenement dat niet meer weg te denken is uit de Maastrichtse agenda van het najaar is JekerJazz (7 t/m 9 oktober).


Een evenement dat niet meer weg te denken is uit de Maastrichtse agenda van het najaar is JekerJazz (7 t/m 9 oktober).

Al meer dan 25 jaar geven diverse cafés, bars en restaurants in het Jekerkwartier, maar ook in andere delen van het centrum en in Wyck, een podium aan diverse artiesten en bands die hun muziek aan het publiek presenteren: van jazz tot blues, soul, funk, gypsy jazz, swing, boogie, singer-songwriter, rockabilly, Latin en easy listening.

Ook dit jaar weer een divers programma met meer dan 100 artiesten/acts die verdeeld over 40 podia de liefhebber het gehele weekend zullen laten genieten.

Een ware must dus voor de muziekliefhebber en zoals ieder jaar is dit festival gratis te bezoeken.

Voor het volledige programma zie: https://issuu.com/nieneke6/docs/opmaak_jekerjazz_2016_online

Dit artikel delen

Elburg Gezellig op de Veluwe

Elburg is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Elburg. Op deElburggids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deElburggids? Neem dan contact met ons op.