Basisschool in Heerlen is definitief op slot

De laatste schooldag in Limburg is voor enkele basisscholen ook echt de allerlaatste dag.

Profiteer van de leukste zomeraanbieding van De Limburger: 6 weken de krant op je tablet of mobiel voor slechts €9,95. Geniet van onze gratis digitale extra’s en maak nu tijdelijk kans op een vakantiecheque t.w.v. €450,-

De Limburger trakteert u deze zomer 9 weken lang op gratis stripalbums. Vanaf 9 juli verschijnt 9 zaterdagen op rij een complete strip op De Limburger Digitaal, de digitale krant die u kunt lezen via onze vernieuwde app.

We gaan geld inzamelen voor Alzheimer Centrum Limburg, dat zich bezighoudt met preventie en met vragen als hoe kun je mantelzorgers ondersteunen en wat kan de samenleving doen voor Alzheimer-patiënten? Verzin zelf een actie of – heel snel te regelen – verkoop vergeet-mij-nietjes. Op 21 september kun je de opbrengst in een grote live tv-show van L1 komen aanbieden.

Met deze handige en zuinige led-buitenlamp van Dymond verlicht je de donkere hoekjes rondom je huis. Ze werkt op zonne-energie en is dus helemaal draadloos. Normale prijs € 44,95, nu voor slechts € 19,90.

Het meest gewilde object van het wielerseizoen: het L1-Wielerpetje. Met klepje omhoog natuurlijk!

Als je van wielrennen houdt, dan moet je dit petje natuurlijk hebben. En ze zijn gratis! We delen ze uit bij koersen dus houd goed in de gaten waar we aanwezig zullen zijn.

Tour de L1mbourg is het reizend wielerprogramma door de provincie van L1, tijdens de Ronde van Frankrijk. Daarbij draait het om de liefde voor de wielersport en de provincie Limburg. Iedere dag vanaf 13 uur op L1 Radio en vanaf 17:55 op L1 TV.

Openbare basisschool Theo Thijssen in Heerlen ging vrijdag om 12:00 uur definitief op slot. De school in de wijk Meezenbroek heeft 85 jaar bestaan.

Nu fuseert ze met een andere school op een andere locatie. Dit betekent het einde voor de school die door onderwijzer en socialist Theo Thijssen is opgericht.

Via je mail op de hoogte van het laatste Limburgse nieuws.

Bron: 1Limburg Nieuws

Dit artikel delen

Elburg Gezellig op de Veluwe

Elburg is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Elburg. Op deElburggids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deElburggids? Neem dan contact met ons op.