‘Dit is niet goed genoeg, Jos heeft niets fout gedaan’

Frans Verstappen is het niet eens met het besluit van het Openbaar Ministerie om Jos Verstappen voorlopig niet te vervolgen. “Dit is niet goed genoeg. Jos heeft niets fout gedaan.”

In de serie Limburg van Boven vliegen we over de mooiste plekjes van onze provincie heen. Iedere aflevering ontdekken we een nieuw plekje gezien vanuit de lucht.

Het meest gewilde object van het wielerseizoen: het L1-Wielerpetje. Met klepje omhoog natuurlijk!

Als je van wielrennen houdt, dan moet je dit petje natuurlijk hebben. En ze zijn gratis! We delen ze uit bij koersen dus houd goed in de gaten waar we aanwezig zullen zijn.

We gaan geld inzamelen voor Alzheimer Centrum Limburg, dat zich bezighoudt met preventie en met vragen als hoe kun je mantelzorgers ondersteunen en wat kan de samenleving doen voor Alzheimer-patiënten? Verzin zelf een actie of – heel snel te regelen – verkoop vergeet-mij-nietjes. Op 21 september kun je de opbrengst in een grote live tv-show van L1 komen aanbieden.

Profiteer van de leukste zomeraanbieding van De Limburger: 6 weken de krant op je tablet of mobiel voor slechts €9,95. Geniet van onze gratis digitale extra’s en maak nu tijdelijk kans op een vakantiecheque t.w.v. €450,-

Dat zegt de opa van Max Verstappen in een reactie tegen L1.

De zaak is voorwaardelijk geseponeerd, wat wil zeggen dat Jos Verstappen zich alsnog voor de rechter moet verantwoorden wanneer hij binnen nu en twee jaar in de fout gaat.

Frans Verstappen deed afgelopen zondagavond aangifte tegen zijn zoon nadat die hem was aangevlogen tijdens een hoog opgelopen ruzie. Na een duw van de oud-Formule 1-coureur viel Frans, naar eigen zeggen, met stoel en al achterover tegen een muur. De politie kwam ter plaatse en maakte vervolgens proces verbaal op.

Opa Frans ziet zijn zoon Jos naar eigen zeggen nu dagelijks. “We moeten de zaak niet zo opblazen.”

Via je mail op de hoogte van het laatste Limburgse nieuws.

Bron: 1Limburg Nieuws

Dit artikel delen

Andere artikelen

Elburg Gezellig op de Veluwe

Elburg is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Elburg. Op deElburggids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deElburggids? Neem dan contact met ons op.