Dumoulin verspreekt zich: ‘Trots op gouden…eh gouden?!’

Tom Dumoulin was er op gebrand om woensdag een gouden medaille te winnen bij de olympische tijdrit. Dat bleek tijdens de huldiging in het Holland Heineken House in Rio.

De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.

In de serie Limburg van Boven vliegen we over de mooiste plekjes van onze provincie heen. Iedere aflevering ontdekken we een nieuw plekje gezien vanuit de lucht.

Tijdens de Olympische Spelen ontvangt u iedere ochtend een speciale digitale Rio-editie. Een extra update naast het gewone Sportkatern. De digitale Rio-editie is gratis voor iedere abonnee.

Het meest gewilde object van het wielerseizoen: het L1-Wielerpetje. Met klepje omhoog natuurlijk!

Als je van wielrennen houdt, dan moet je dit petje natuurlijk hebben. En ze zijn gratis! We delen ze uit bij koersen dus houd goed in de gaten waar we aanwezig zullen zijn.

De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.

We gaan geld inzamelen voor Alzheimer Centrum Limburg, dat zich bezighoudt met preventie en met vragen als hoe kun je mantelzorgers ondersteunen en wat kan de samenleving doen voor Alzheimer-patiënten? Verzin zelf een actie of – heel snel te regelen – verkoop vergeet-mij-nietjes. Op 21 september kun je de opbrengst in een grote live tv-show van L1 komen aanbieden.

De wielrenner uit Maastricht versprak zich op de bühne bij Humberto Tan.

Dumoulin kreeg de microfoon onder zijn neus om de uitzinnige fans in het Holland Heineken House toe te spreken, nadat hij . “Ik ben in ieder geval heel erg trots dat ik hier toch mag staan met deze gouden….eh gouden?!”, versprak hij zich.

Dumoulin kreeg de lachers op zijn hand, maar herpakte zich snel. Hij gaf aan dat hij trots is op zijn zilveren plak. Hij wijst vervolgens zijn vrouwelijke teamgenoot Anna van der Breggen aan, die zondag goud won in de wegrace. “Anna die staat ook daar te wachten. Die heeft een vele mooiere”, lacht de zilveren Dumoulin.

Bron: 1Limburg Sportnieuws

Dit artikel delen

Elburg Gezellig op de Veluwe

Elburg is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Elburg. Op deElburggids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deElburggids? Neem dan contact met ons op.