De televisieserie over Jos van Rey velt geen oordeel over de politicus.
Nog geen kaarten voor Pinkpop? Lees nu 5 weken al het nieuws uit jouw regio voor slechts 15 euro en maak kans op festival tickets voor Pinkpop, Bospop en Pop on Top!
Nog geen kaarten voor Pinkpop? Lees nu 5 weken al het nieuws uit jouw regio voor slechts 15 euro en maak kans op festival tickets voor Pinkpop, Bospop en Pop on Top!
We verzamelen iedere dag de mooiste weerfoto’s van Limburg. Gemaakt door jou! Léon en Thijs zullen de mooiste kiekjes ook meenemen naar het weerbericht op tv.
Altijd al willen weten hoe radio- en tv- programma’s worden gemaakt? L1 laat het je zien! Tijdens een rondleiding breng je een bezoek aan de radio- en tv-studio’s, de diverse technische ruimtes en de nieuwsredactie. Kortom, een kijkje in de keuken bij L1.
Wil je elke ochtend een samenvatting krijgen van het Limburgse nieuws. Dat kan geregeld worden.Tijdelijk ontvang je bij je inschrijving gratis 4 weken Dagblad De Limburger / Limburgs Dagblad digitaal.
Dat zegt de Limburgse producent Elbe Stevens in het L1-programma AvondGasten.
Hij reageert op de , partijgenoot en vriend van Van Rey. Peters vindt dat de Limburgse kranten en de makers van de serie op de stoel van de rechter gaan zitten en Jos van Rey al hebben veroordeeld.
“We zijn absoluut niet bezig met een oordeel over hem”, vertelt Stevens. “In de film spelen twee journalisten de hoofdrol. Vanuit hun blik wordt gekeken naar een stad waarin een sterke man veel voor- en tegenstanders heeft.”
Donderdag maakten de Limburgse kranten de plannen bekend voor de. Voor deze serie wordt het boek ‘El Rey, Van Jager Tot Prooi’ verfilmd. Dit boek is geschreven door journalisten Theo Sniekers en Hans Goossen. Die laatste benadrukt ook dat de film geen oordeel velt over Van Rey. “De film wordt fictie. Daarbij verschijnt de film pas ver nadat de rechtszaak tegen Van Rey is behandeld.” De rechtszaak staat voor april op de agenda.
Er wordt op dit moment met verschillende omroepen gesproken over het uitzenden van de film. Mogelijk is deze ook op L1 te zien. De vierdelige serie moet medio 2017 klaar zijn. Op dit moment wordt de laatste hand gelegd aan het script.
Elke ochtend op de hoogte van het meest recente en betrouwbare nieuws uit Limburg. Dat regelen wij voor je.
Bron: 1Limburg Nieuws