Flinke subsidie voor proef met elektrische vrachtwagens

Rond Venlo en het Ruhrgebied in Duitsland moeten elektrische vrachtauto’s gaan rijden. Dat wil een consortium van Nederlandse en Duitse transport- en logistiekbedrijven.

Op een prachtige zomeravond in augustus 2016 beleefden Guido’s Orchestra met zijn muzikale gasten en het publiek een onvergetelijke avond op de Markt in Kerkrade. Orkestleider Guido Dieteren presenteerde hier samen met zijn orkest een wervelend muziekspektakel vol passie en vuur. U kunt hier nu ook thuis van genieten door middel van de of van dit unieke concert! En wij maken het u makkelijk, u kunt deze nl. gewoon online bestellen in de L1 Shop!

Het LVK in Heerlen is volledig uitverkocht. Maar jij kunt er toch nog heen. Als een super VIP! Samen met 7 vrienden. Volledig in een nieuwe outfit. Je wordt uitgenodigd met je vriendengroep op een speciale avond bij Karnevalswierts. Daar heb je de hele winkel voor jullie alleen. En vrijdag 10 februari rijdt er een limo voor om je groep te brengen naar het LVK in Heerlen. Daar word je als VIP helemaal in de watten gelegd. En natuurlijk ook thuis gebracht.

Op L1.nl bewaren we de belangrijkste plek… voor jou!

Iedere dag plaatsen we de mooiste foto van de dag hier op onze homepage. Heel Limburg kan er dan van genieten. Heb je ook een prachtig plaatje gemaakt? Een weerfoto, een prachtig plaatje van Limburg of juist bij een gezellig evenement?

Mis niks van de Vastelaovend. Brand Beer Boètegewoëne Boètezitting, Auw Wieverbal, LVK 2017, Sjtasiefestasie, Groeëte Gulpener Vastelaoves Finale, TVK, KVL, optochten door heel Limburg en nog veel veel meer!

Ze willen de komende drie en een half jaar een vloot elektrische trucks op de weg te zetten. Het project kost 5,2 miljoen euro en wordt onder andere gesteund door de Europese unie.

hotspots

Het project met de naam eGreenLastMile (of eGLM) wordt in het kader van het INTERREG-programma Deutschland-Nederland uitgevoerd. De 5,2 miljoen euro wordt betaald door de Europese Unie, de Provincie Limburg en de Duitse deelstaat Noordrijn-Westfalen. Ontwikkelingsmaatschappij LIOF heeft de leiding van het project.

Het bedrijf FIER Automotive, expert op het gebied van duurzame mobiliteit, is mede-initiatiefnemer en treedt op als operationeel manager. Verder hebben de bedrijven Meulenberg, Köpen, Samskip, CTV en KLG zich bij het project aangesloten.

Bron: 1Limburg Nieuws

Dit artikel delen

Elburg Gezellig op de Veluwe

Elburg is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Elburg. Op deElburggids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deElburggids? Neem dan contact met ons op.