DeMaastrichtgids.nl kreeg de volgende bekendmaking binnen: Kennisgeving besluit op vergunning doorkomst wielertoertocht The Maastricht Bike 17 mei 2025.
Meer informatie over deze bekendmaking:
De gemeente heeft op 6 mei 2025 een besluit genomen op de aanvraag met zaaknummer Z2025-00000368 voor een vergunning voor een wielertoertocht met een doorkomst in de gemeente Valkenburg. De vergunning is verleend. Het besluit betreft The Maastricht Bike op 17 mei 2025.BezwaarBent u het niet eens met dit besluit? Dan kunt u binnen zes weken na verzenddatum van dit besluit(zie datumstempel) bezwaar maken. Als verzenddatum van uw bezwaar geldt de poststempel op uw bezwaarschrift.Stuur uw bezwaarschrift naar:Het college van burgemeester en wethouders van de Gemeente Valkenburg aan de GeulPostbus 9986300 AZ ValkenburgVermeld in uw bezwaarschrift altijd:•uw naam, adres en telefoonnummer;•de datum waarop u het bezwaarschrift schrijft en uw handtekening;•het besluit waartegen u bezwaar maakt, met datum en referentienummer van het besluit;•waarom u bezwaar maakt.Het is ook mogelijk het bezwaarschrift digitaal in te dienen. Meer informatie en het formulier is te vinden via www.valkenburg.nl/bezwaar. Voor het digitaal indienen van een bezwaarschrift heeft ueen DigiD nodig. Na ontvangst informeert de gemeente u over de manier waarop uw bezwaarschrift wordt behandeld.Dient iemand anders namens u een bezwaarschrift in? Stuur dan een machtiging mee.Schorsende werkingHet indienen van een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Dat wil zeggen: het besluit waartegen u bezwaar maakt, blijft geldig totdat over uw bezwaar is beslist.Spoed? Voorlopige voorzieningBij grote spoed kunt u (tegen kosten) een zogeheten voorlopige voorzieningen aanvragen. Dat is een spoedprocedure waarmee het genomen besluit tijdelijk kan worden ingetrokken en/of andere maatregelen kunnen worden getroffen. Een voorlopige voorziening vraagt u aan bij:De voorzieningenrechter van de rechtbank Limburg,Sector BestuursrechtPostbus 9506040 AZ RoermondU kunt ook digitaal een voorlopige voorziening indienen bij de rechtbank via https://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde website voor de precieze voorwaarden.Informele oplossingWeet u niet zeker of u deze bezwaarschriftenprocedure wilt volgen of wilt u met ons overleggen over een oplossing voor uw probleem? De mogelijkheid bestaat om uw bezwaar informeel te behandelen. Dit kan bijvoorbeeld door middel van mediation.
Onderwerp: Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid, officielepublicaties uit categorie officielepublicaties/gmb/2025.
Dit artikel verscheen op deMaastrichtgids.nl op 13-05-2025.
Laat dit artikel viral gaan in Maastricht, deel het met je vrienden!
Auteur
Weet wat er speelt in jouw buurt. Wij krijgen van de gemeente altijd als eerste de laatste vergunning aanvragen & andere bekendmakingen. Wij delen deze met onze lezers.