Max Verstappen heeft zondag indruk gemaakt in de tweede Grand Prix van het seizoen. Na een ijzersterke race eindigde de Limburger in Bahrein als zesde.
Wil jij de verrichtingen van Max Verstappen op de voet volgen? Neem dan nu een héél voordelig jaarabonnement op Dagblad De Limburger. Betaal 12 maanden slechts € 19,95 per maand en ontvang nu ook nog eens een jaarabonnement op Formule 1 Magazine (t.w.v. € 115,30) helemaal gratis!
Speel mee met hét Formule 1-spel van Dagblad De Limburger en Limburgs Dagblad. Voorspel de Top 10 en maak iedere Grand Prix kans op € 250,- en een gratis tijdschrift van Formule 1.
Altijd al willen weten hoe radio- en tv- programma’s worden gemaakt? L1 laat het je zien! Tijdens een rondleiding breng je een bezoek aan de radio- en tv-studio’s, de diverse technische ruimtes en de nieuwsredactie. Kortom, een kijkje in de keuken bij L1.
We verzamelen iedere dag de mooiste weerfoto’s van Limburg. Gemaakt door jou! Léon en Thijs zullen de mooiste kiekjes ook meenemen naar het weerbericht op tv.
Wil jij de verrichtingen van Max Verstappen op de voet volgen? Neem dan nu een héél voordelig jaarabonnement op Dagblad De Limburger. Betaal 12 maanden slechts € 19,95 per maand en ontvang nu ook nog eens een jaarabonnement op Formule 1 Magazine (t.w.v. € 115,30) helemaal gratis!
Het peloton doorkruist dit jaar eens te meer onze wielerprovincie en L1 is er natuurlijk bij! We zullen live verslag doen van koersen als de Volta Limburg Classic, Amstel Gold Race, Eneco Tour en zijn we ook dagelijks bij de Tour de France. Het is koers!
Verstappen haalt met zijn zesde plek acht wk-punten binnen. Een primeur, want Torro Rosso pakte nog nooit één punt op het woestijncircuit.
Verstappen kende een goede start. In de eerste ronde stootte hij direct door naar plek negen. In de ronden die daarop volgden, wist Verstappen zich gestaag op te werken met knappe inhaalacties om uiteindelijk als zesde over de streep te komen.
Carlos Sainz, de teamgenoot van Verstappen, viel uit met technische problemen.
De Grand Prix werd gewonnen door Nico Rosberg. De Duitser domineerde de Grand Prix van begin tot eind. Kimi Raikkonen werd tweede en de Brit Lewis Hamilton finishte als derde. De wereldkampioen werd in de eerste bocht aangetikt waardoor hij veel tijd verloor.
De Duitser Sebastian Vettel viel uit in de opwarmronde met een kapotte motor.
Gezocht: de leukste Limburgse baby’s, geboren in 2015. Stuur een foto en win een professionele fotoshoot.
Bron: 1Limburg Sportnieuws