Koninklijke onderscheiding voor Theo Peeters

Bij gelegenheid van zijn officiële afscheid van de vrijwillige brandweer post Roggel werd vrijdag 17 maart aan Theo Peeters uit Roggel een Koninklijke onderscheiding uitgereikt.
Hij werd benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. De versierselen werden opgespeld door burgemeester Arno Verhoeven van de gemeente Leudal in de Roggelse brandweerkazerne. De heer Peeters (58) is sinds 1985 lid van de vrijwillige brandweer post Roggel. Binnen de brandweerwereld heeft hij vele taken vervult van aspirant-brandwacht tot hoofdbrand- wacht. In 1989 is hij bevorderd tot hoofdbrandwacht. Naast zijn functie als hoofdbrandwacht is hij vanaf 2007 aangesteld als oefenleider voor het uitzetten en begeleiden van oefeningen binnen de post Roggel.

Share this article

Author

Bessie Cooper
Bessie Cooper

Venenatis pulvinar nunc arcu lorem ornare dictum ipsum. Ante at condimentum diam a aliquet eget amet massa tempor.

Maastricht Gezellig op de Veluwe

Maastricht is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Maastricht. Op deMaastrichtgids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deMaastrichtgids? Neem dan contact met ons op.