De uit Horn afkomstige luitenant-generaal Leo Beulen treedt donderdag aan als de nieuwe bevelhebber van de Koninklijke Landmacht.
Wil jij de verrichtingen van Max Verstappen op de voet volgen? Neem dan nu een héél voordelig jaarabonnement op Dagblad De Limburger. Betaal 12 maanden slechts € 19,95 per maand en ontvang nu ook nog eens een jaarabonnement op Formule 1 Magazine (t.w.v. € 115,30) helemaal gratis!
Het peloton doorkruist dit jaar eens te meer onze wielerprovincie en L1 is er natuurlijk bij! We zullen live verslag doen van koersen als de Volta Limburg Classic, Amstel Gold Race, Eneco Tour en zijn we ook dagelijks bij de Tour de France. Het is koers!
Wil jij de verrichtingen van Max Verstappen op de voet volgen? Neem dan nu een héél voordelig jaarabonnement op Dagblad De Limburger. Betaal 12 maanden slechts € 19,95 per maand en ontvang nu ook nog eens een jaarabonnement op Formule 1 Magazine (t.w.v. € 115,30) helemaal gratis!
We verzamelen iedere dag de mooiste weerfoto’s van Limburg. Gemaakt door jou! Léon en Thijs zullen de mooiste kiekjes ook meenemen naar het weerbericht op tv.
Altijd al willen weten hoe radio- en tv- programma’s worden gemaakt? L1 laat het je zien! Tijdens een rondleiding breng je een bezoek aan de radio- en tv-studio’s, de diverse technische ruimtes en de nieuwsredactie. Kortom, een kijkje in de keuken bij L1.
Hij neemt tijdens een ceremonie op de Nederlandse Defensie Academie in Breda het commando over van luitenant-generaal Mart de Kruif die met pensioen gaat. De Kruif leidde de landmacht sinds 2011. Hij heeft zich sterk gemaakt voor internationale samenwerking.
Voorafgaand aan de ceremonie wordt nog een intentieverklaring getekend om de bestaande samenwerking van de Nederlandse 13e lichte Brigade met landmachtonderdelen van België en Luxemburg te intensiveren.
De nieuwe Commandant Landstrijdkrachten voerde eerder het bevel over de 25 Afdeling Pantserluchtdoelartillerie en het Commando Luchtdoelartillerie. Ook was hij directeur Operaties bij de Defensiestaf. Beulens laatste functie was plaatsvervangend commandant van het Duits-Nederlandse legerkorps in Münster.
De landmacht telt ongeveer 17.500 militairen.
Elke ochtend op de hoogte van het meest recente en betrouwbare nieuws uit Limburg. Dat regelen wij voor je.
Gezocht: de leukste Limburgse baby’s, geboren in 2015. Stuur een foto en win een professionele fotoshoot.
Bron: 1Limburg Nieuws