Minister Plasterk getuigt maandag in proces tegen Van Rey

Minister Ronald Plasterk van Binnenlandse Zaken moet komende maandag komen getuigen in het proces tegen Jos van Rey.

Doe gratis mee met deze winactie van De Limburger en Keram en wie weet rijd jij deze zomer gratis in een BMW Cabrio! 

Het peloton doorkruist dit jaar eens te meer onze wielerprovincie en L1 is er natuurlijk bij! We zullen live verslag doen van koersen als de Volta Limburg Classic, Amstel Gold Race, Eneco Tour en zijn we ook dagelijks bij de Tour de France. Het is koers!

Altijd al willen weten hoe radio- en tv- programma’s worden gemaakt? L1 laat het je zien! Tijdens een rondleiding breng je een bezoek aan de radio- en tv-studio’s, de diverse technische ruimtes en de nieuwsredactie. Kortom, een kijkje in de keuken bij L1.

We verzamelen iedere dag de mooiste weerfoto’s van Limburg. Gemaakt door jou! Léon en Thijs zullen de mooiste kiekjes ook meenemen naar het weerbericht op tv.

Wil jij de verrichtingen van Max Verstappen op de voet volgen? Neem dan nu een héél voordelig jaarabonnement op Dagblad De Limburger. Betaal 12 maanden slechts € 19,95 per maand en ontvang nu ook nog eens een jaarabonnement op Formule 1 Magazine (t.w.v. € 115,30) helemaal gratis!

Speel mee met hét Formule 1-spel van Dagblad De Limburger en Limburgs Dagblad. Voorspel de Top 10 en maak iedere Grand Prix kans op € 250,- en een gratis tijdschrift van Formule 1.

Doe gratis mee met deze winactie van De Limburger en Keram en wie weet rijd jij deze zomer gratis in een BMW Cabrio! 

De bewindsman is opgeroepen omdat hij zich via Twitter

​Plasterk deed dat door te reageren op een belangrijk punt in de verdediging van de oud-wethouder. Van Rey wordt ervan verdacht gelekt te hebben bij de burgemeestersbenoeming in Roermond. Hij stelt dat ‘klankborden’, zoals hij dat noemt, de normaalste zaak van de wereld is in de Nederlandse politiek. Volgens de minister van Binnenlandse Zaken klopt daar niets van. “Iedereen doet aan klankborden is niet waar”, liet hij zich via Twitter ontvallen.

Advocate Gitte Stevens, die Van Rey bijstaat, en sprak van een ‘flagrante schending van de rechten’ van haar cliënt. De rechtbank noemde de timing van de tweet ‘niet gelukkig’. 

​Plasterk wordt maandag om 13:00 uur verwacht in Rotterdam. De rechtbank heeft gevraagd of de PvdA-bewindsman de hele middag vrij wil houden voor zijn verhoor.

Het proces tegen Jos van Rey gaat dinsdag verder.Wil je de zaak op de voet volgen? Dat kan via ons .

Gezocht: de leukste Limburgse baby’s, geboren in 2015. Stuur een foto en win een professionele fotoshoot.

Elke ochtend op de hoogte van het meest recente en betrouwbare nieuws uit Limburg. Dat regelen wij voor je.

Bron: 1Limburg Nieuws

Dit artikel delen

Andere artikelen

Elburg Gezellig op de Veluwe

Elburg is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Elburg. Op deElburggids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deElburggids? Neem dan contact met ons op.