Vacature: Ondernemer Recruitment en Arbeidsmarketing (regio Limburg)

Aan het werk in Maastricht,  Limburg als Consultant / recruiter, accountmanager, salesmanager, hr-manager?

In de categorie Consultancy/Advies, HR/Training/Opleiding is een vacature vrijgekomen voor de functie van Ondernemer Recruitment en Arbeidsmarketing (regio Limburg). Je werkt hier in de Uitzend/Detachering/W&S, Advies/Consultancy branche.

Je kunt per 09-11-2023 beginnen en de einddatum is op 07-01-2024. Je kunt aan de slag met een Zelfstandig/Franchise contract.

Iets voor jou? Solliciteren kan eenvoudig. Tot nu toe hebben 1 mensen gereageerd op de vacature Ondernemer Recruitment en Arbeidsmarketing (regio Limburg).

Wees er snel bij, zodat je kans maakt op een uitnodiging voor een sollicitatiegesprek als Ondernemer Recruitment en Arbeidsmarketing (regio Limburg). 

Eisen vacature Ondernemer Recruitment en Arbeidsmarketing (regio Limburg)

Wat heb je nodig naast een goede motivatie om voor deze baan in aanmerking te komen? Je schoolniveau moet minstens HBO  zijn. De functie is voor minimaal 36 uren in de week met een maximale werkweek van 40  uren.

In het kort over deze vacature in Maastricht:


Salaris indicatie
Minimaal onbekend- onbekend

Werkperiode
09-11-2023 -07-01-2024

Werkuren
36-40

Locatie
Maastricht,Limburg

Opleidingsniveau
HBO

Contracttype
 Zelfstandig/Franchise

Branche
 Uitzend/Detachering/W&S, Advies/Consultancy

Functietitel
Consultant / Recruiter

Direct solliciteren
https://tool2mat.ch/s/6033d246

Contact opnemen over deze vacature voor meer informatie of om te solliciteren? Dat kan via Primatch Nederland door naar het volgende email adres ronald.leeuwenberg@primatch.nl ter name van Ronald te mailen. Bellen is ook mogelijk via 31885325111. Vraag daarbij naar Ronald Leeuwenberg.

Zelf je vacature uitzetten via deMaastrichtgids.nl? Neem dan contact met ons op.

Tips solliciteren voor Ondernemer Recruitment en Arbeidsmarketing (regio Limburg)

Lijkt de vacature Ondernemer Recruitment en Arbeidsmarketing (regio Limburg) in Maastricht iets voor jou? Dan kan je direct solliciteren. De volgende tips kunnen je helpen om de baan als [zb_mp_title] te bemachtigen:

  • Lees je goed in over je potentiële werkgever Primatch Nederland. Bekijk de website en social media van het bedrijf
  • Stel zelf ook vragen: hoe zie je dag als Ondernemer Recruitment en Arbeidsmarketing (regio Limburg) eruit, wat kan je verwachten en met wie werk je samen?
  • Denk na over vragen die je misschien kunt krijgen tijdens je sollicitatie. Wat zijn vragen die een werkgever kan stellen bij een sollicitatie voor Ondernemer Recruitment en Arbeidsmarketing (regio Limburg) en wat is een goed antwoord op een dergelijke vraag?
  • Ga er positief en uitgerust in, zo kom je goed over en maak je een grotere kans om de baan te bemachtigen.

 

Niet de vacature die je zoekt? Bekijk ook onze andere vacatures in Maastricht.

Laat dit artikel viral gaan in Maastricht, deel het met je vrienden!

Auteur

deMaastrichtGids Redactie
deMaastrichtGids Redactie

Vacatures worden verzamelt door de redactie van deMaastrichtgids.nl. Jouw vacature insturen? Neem contact met ons op voor de mogelijkheden.

  1. Vacatures Maastricht
  2. Ondernemer Recruitment en Arbeidsmarketing (regio Limburg) Primatch Nederland 09-11-2023

Meer vacatures in Maastricht