Ook Ajax-beloften passeren Coppens niet

In een weinig spectaculaire wedstrijd heeft MVV gelijkgespeeld tegen Jong Ajax (0-0). En met die uitslag houdt de ploeg van Ron Elsen voor het vierde duel op rij de nul.


In een weinig spectaculaire wedstrijd heeft MVV gelijkgespeeld tegen Jong Ajax (0-0). En met die uitslag houdt de ploeg van Ron Elsen voor het vierde duel op rij de nul.

Dat de Jupiler League maar weer eens moet worden getoetst aan een eerlijkheidstest, werd vanavond maar weer eens bevestigd. De Amsterdamse beloften traden aan met een half eredivisie-elftal; Daley Sinkgraven, Ricardo van Rhijn en Viktor Fischer stonden in de basis, Thulani Serero viel in de warming-up geblesseerd uit en probleemkind Richairo Zivkovic begon op de bank. De nodige concurrenten in de eerste divisie hadden een kwalitatief minder Ajax- elftal als tegenstander.

Gek genoeg hadden de grote Ajax-namen niet zoveel zin in een fanatiek maandagavondje Jupiler League. De eerste twee grote mogelijkheden waren voor MVV. Twee maal verprutste Palacios een opgelegde voorzet van Jordy Croux. Meer vrijheid, tijd en ruimte had de Roda-huurling tot twee maal toe toch niet kunnen krijgen. Namens Jong Ajax meldde Sinkgraven zich met een van richting veranderde pegel net naast.

Voor een volledig verslag zie: http://mvvheadlines.nl /

Dit artikel delen

Elburg Gezellig op de Veluwe

Elburg is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Elburg. Op deElburggids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deElburggids? Neem dan contact met ons op.