Ontvang nu De Limburger 3 weken lang in de brievenbus of lees hem 4 weken lang digitaal! Een unieke mogelijkheid om kennis te maken met de krant van Limburg. Het proefabonnement stop automatisch.
Ben jij op zoek naar een bijbaan waarmee je in een uurtje per dag al leuk kunt bijverdienen? Word dan krantenbezorger. Minimale leeftijd 15 jaar, ook geschikt voor VUTters en/of AOW-ers.
Op 15 maart zijn er verkiezingen voor de Tweede Kamer, en daarna komt er een nieuw kabinet. Het belooft een spannende strijd te worden, waarbij de kiezer het uiteindelijk voor het zeggen heeft.L1 wil graag van u weten hoe u tegen de politiek aankijkt. In plaats van deskundigen aan het woord te laten, vragen we het nu aan u. We nodigen u van harte uit om mee te doen aan een publieksonderzoek. Doel is om, ten behoeve van onze berichtgeving, een nog beter beeld te krijgen wat er leeft onder de bevolking.
We stellen het zeer op prijs als u meedoet. Uw antwoorden worden vertrouwelijk behandeld.
Wie gaan er door naar de finale van het LVK 2017? Vrijdag 6, 13 en 20 januari zijn de halve finales om 18:00 uur. En die volg je natuurlijk live op L1 TV en L1 Radio. En als bonus: ook live op L11 Alaaf Facebook!
Ontvang nu De Limburger 3 weken lang in de brievenbus of lees hem 4 weken lang digitaal! Een unieke mogelijkheid om kennis te maken met de krant van Limburg. Het proefabonnement stop automatisch.
Op een prachtige zomeravond in augustus 2016 beleefden Guido’s Orchestra met zijn muzikale gasten en het publiek een onvergetelijke avond op de Markt in Kerkrade. Orkestleider Guido Dieteren presenteerde hier samen met zijn orkest een wervelend muziekspektakel vol passie en vuur. U kunt hier nu ook thuis van genieten door middel van de of van dit unieke concert! En wij maken het u makkelijk, u kunt deze nl. gewoon online bestellen in de L1 Shop!
Dat zegt Remco Pijpers, specialist jongeren en internet van de stichting . Pijpers reageert op de zelfmoord van de 15-jarige scholier Tharukshan Selvam, een leerling van het Grotius College in Heerlen.
Pesten via sociale media kun je aanpakken door allereerst jongeren duidelijk te maken wat strafbaar is op internet. Veel tieners zijn daarvan niet op de hoogte, weet Pijpers.
Vervolgens moet jongeren gewezen worden op hulplijnen zoals de . Ook is er , waar je anoniem kunt melden als er vervelende foto’s van jou online worden gezet. De site heeft een directe lijn met sociale media zoals Snapchat en Facebook.
Bron: 1Limburg Nieuws