De provincie gaat samen met de regio Noord- en Midden-Limburg een plan van aanpak opstellen om culturele instellingen te professionaliseren.
De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.
Registreer hoe actief u bent met de Guardo Activity Tracker.
De traditionele opening van het Vastelaovesseizoen volg je natuurlijk bij L1. Op Radio & TV zijn we er de hele dag bij. En video’s, foto’s en updates vind je op onze Facebookpagina van L11 Alaaf.
Leefde veur Vastelaovend!
De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.
enerverende
Ben jij op zoek naar een leuke stageplaats binnen een modern mediabedrijf? L1 biedt studenten regelmatig de kans om door middel van een stage praktijkervaring op te doen en kennis te maken met diverse aspecten van een modern mediabedrijf. Volg jij een marketing/communicatie opleiding? Of is fotografie helemaal jouw ding? Kijk dan snel op onze website naar de mogelijkheden!
Ben jij op zoek naar een bijbaan waarmee je in een uurtje per dag al leuk kunt bijverdienen? Word dan krantenbezorger. Minimale leeftijd 15 jaar, ook geschikt voor VUTters en/of AOW-ers.
CDA-gedeputeerde Ger Koopmans omarmt daarmee een voorstel van wethouder Geert Gabriëls van Weert.
Gedeputeerde Koopmans erkende dat een fors deel van de twaalf miljoen aan meerjarige cultuursubsidies naar instellingen uit Maastricht en omgeving gaat.
odigKoopmans.
Bron: 1Limburg Nieuws