In de Evenementenhal in Venray wordt op de zaterdag voor het carnaval (6 februari) geprobeerd het wereldrecord ‘langste polonaise’ te verbreken.
Profiteer van dit aanbod en ontvang 5 weken de krant op uw deurmat en lees hem tevens digitaal via uw pc, tablet of smartphone. Het abonnement stopt automatisch na 5 weken.
De officiële Vastelaovend in Limburg 2016 poster. De poster is gratis af te halen op vertoon van een ingevulde bon bij een van geselecteerde afhaalpunten. Vul online je gegevens in en ontvang je afhaalbon.
Alles over carnaval vind je op 1Limburg. Check de sectie ‘Vastelaovend’.
Ontvang 5 weken de krant op uw deurmat en lees hem tevens digitaal via uw pc, tablet of smartphone. Ontvang nu tijdelijk de CD Vastelaovend in Limburg DEIL 4, met alle vastelaovendhits van dit jaar!
Altijd al willen weten hoe radio- en tv- programma’s worden gemaakt? L1 laat het je zien! Tijdens een rondleiding breng je een bezoek aan de radio- en tv-studio’s, de diverse technische ruimtes en de nieuwsredactie. Kortom, een kijkje in de keuken bij L1.
Vastelaovend in Limburg en de Brand Bierbrouwerij decoreren de Limburgse vastelaovendvierders met de enige echte Limburg-Orde; een mooie medaille in de vorm van onze provincie. De medaille is verkrijgbaar bij de Limburgse supermarkten en horeca.
Wil je elke ochtend een samenvatting krijgen van het Limburgse nieuws. Dat kan geregeld worden.Tijdelijk ontvang je bij je inschrijving gratis 4 weken Dagblad De Limburger / Limburgs Dagblad digitaal.
Van 30 janurari t/m 6 februari heerlijke vastelaovesmuziek in de Top 1111 op L1 Radio. Al je favoriete plaatjes komen voorbij! Luister iedere dag van 9 tot 22 uur!
De Limburgse carnaval wordt multimediaal, versterkt door de nieuwe mottosjaal “Appsoluut Limburg”. Een thema dat aansluit bij onze huidige tijdgeest met de sjaal als verbindend element.De groeiende app-cultuur verovert ook de Limburgse carnaval. De sjaal is exclusief verkrijgbaar in de L1 Shop voor 15 euro per stuk.
Er wordt gemikt op een polonaise met 3000 deelnemers.
Op die zaterdag organiseert Matrixx voor de tweede keer Xxlerator Carnaval in de Evenementenhal. Er worden ruim 4000 bezoekers verwacht op dit grote carnavals hardstylefeest. Tijdens deze avond zal Matrixx samen met Dj Zany proberen het wereldrecord te verbreken.
Het Amsterdamse ‘Raad van Elf’-feest maakte onlangs bekend met 2000 bezoekers een poging te doen de langste polonaise te houden. Voor zover bekend staat het huidige record op 1500 man. Dat record werd in 2011 gevestigd in het Brabantse Gemert.
Bron: 1Limburg Nieuws