KristaCaersStiekemaElslooSuus
Profiteer van de leukste zomeraanbieding van De Limburger: 6 weken de krant op je tablet of mobiel voor slechts €9,95. Geniet van onze gratis digitale extra’s en maak nu tijdelijk kans op een vakantiecheque t.w.v. €450,-
De Limburger trakteert u deze zomer 9 weken lang op gratis stripalbums. Vanaf 9 juli verschijnt 9 zaterdagen op rij een complete strip op De Limburger Digitaal, de digitale krant die u kunt lezen via onze vernieuwde app.
Het meest gewilde object van het wielerseizoen: het L1-Wielerpetje. Met klepje omhoog natuurlijk!
Als je van wielrennen houdt, dan moet je dit petje natuurlijk hebben. En ze zijn gratis! We delen ze uit bij koersen dus houd goed in de gaten waar we aanwezig zullen zijn.
Met deze handige en zuinige led-buitenlamp van Dymond verlicht je de donkere hoekjes rondom je huis. Ze werkt op zonne-energie en is dus helemaal draadloos. Normale prijs € 44,95, nu voor slechts € 19,90.
Tour de L1mbourg is het reizend wielerprogramma door de provincie van L1, tijdens de Ronde van Frankrijk. Daarbij draait het om de liefde voor de wielersport en de provincie Limburg. Iedere dag vanaf 13 uur op L1 Radio en vanaf 17:55 op L1 TV.
De Yorkshire terriër rende een aardappelveld in en kwam niet meer tevoorschijn. Na twee dagen vergeefs zoeken moesten Krista en Peter terug naar Elsloo, om weer aan het werk te gaan.
Maar dinsdag kwam er goed nieuws uit Zeeland. Een vrouw uit het dorpje Zuidzande, die van de vermissing had gehoord, was speciaal naar de hond gaan zoeken. En met succes. De vrouw zag de hond ergens in een wegberm zitten tussen de dorpjes Slijkplaat en Sasput. Suus is inmiddels onderzocht door een dierenarts en maakt het goed.
Krista en Peter zijn in de wolken. Ze hadden de hond pas een maand geleden uit het asiel hadden gehaald, waar ze hoorden dat het dier geen prettig leven had gehad. Suus
Via je mail op de hoogte van het laatste Limburgse nieuws.
Bron: 1Limburg Nieuws