Wout Poels in 2017: geen kopman, wel klassiekers en tour

Tijdens de Geluksweken maken abonnees en proefabonnees van De Limburger automatisch kans op prachtige prijzen.

Nog bezig met het samenstellen van een Kerstlijstje? Of ben je nog op zoek naar een origineel Kerstkado? Bestel dan nu het nieuwe familiespel Rondje Zuid Limburg in de L1 Shop en kies de variant die past bij jouw gemeente!

De Limburger is er voor al het nieuws uit je regio. Maar ook voor het nieuws uit de rest van de wereld. Probeer nu De Limburger, 5 weken voor slechts 15,-.

De actie “L1 samen voor de Voedselbank” is een enorm succes geworden! Bijna 200.000 producten zijn er door heel Limburg ingezameld. Ben jij nog niet in de gelegenheid geweest iets bij te dragen? Tot 31 december kun je nog online een voedselpakket doneren. Handig, snel en lekker makkelijk!

Tijdens de Geluksweken maken abonnees en proefabonnees van De Limburger automatisch kans op prachtige prijzen.

Bij de wielerronde in Frankrijk zal de 29-jarige wielrenner uit Blitterswijck opnieuw Chris Froome ondersteunen.

Poels mag ook dit jaar niet voor zijn eigen kans gaan in een grote ronde. “Dat had ik wel gevraagd, maar helaas. Dat is ook het enige nadeel aan het rijden voor een grote ploeg als Sky”, zo laat Poels weten aan de . Afgelopen april won hij

Na de derde Tour-overwinning van Froome, afgelopen juli, liet de Limburgse renner al weten positief te zijn tegenover een functie van kopman. “Die kansen komen nog wel.”

Voor Poels begint zijn wielerseizoen in februari met de Ronde van Valencia, die hij in 2016 won. En daarna? “Ik denk dat ik Parijs-Nice ga rijden, daarna de klassiekers en vervolgens de Ronde van Zwitserland.” Als de vorm in orde is, rijdt hij daarna de Tour. Ook de Vuelta behoort volgens de NOS tot zijn opties.

De Sky-renner rijdt sinds 2015 voor het Britse team. Eind september tot en met 2019.

Bron: 1Limburg Sportnieuws

Dit artikel delen

Andere artikelen

Elburg Gezellig op de Veluwe

Elburg is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Elburg. Op deElburggids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deElburggids? Neem dan contact met ons op.